امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواب نامه
نویسنده پیام
mimasam آفلاین
(ناظم انجمن)

موضوع‌ها: 109
اعتبار: 35
ارسال: #1
خواب نامه
بیاید اینجا خواب هاتون رو (خوب هایی که میشه تعریف کرد) تعریف کنید.
اینجا تو بخش فیلمنامه گذاشتم که نوعی تمرین هم باشه..البته با این تفاوت که اینجا خوابهاتون رو تعریف میکنید و توی فیلمنامه رویاها و انچه در ذهن میگذرد رو .
بجاي اينكه با يك تير چندين هدف رو نشانه رويد...هدف بزرگتري رو انتخاب ، و با چندين تير اون رو بزنيد
رنگ همه باشیم و در عین حال بی رنگ، مثل نور.
01-21-2014، 08:18 PM
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
mimasam آفلاین
(ناظم انجمن)

موضوع‌ها: 109
اعتبار: 35
ارسال: #2
RE: خواب نامه
1- خاب پریشب
تو جاده یکی از دوستام رو دیدم که گم شده، رفتم نزدیکش و گفتم من میرسونمت خونتون(یه سه راهی بود وسیله من تو جاده سمت چپ بود)
رفتم وسیله من رو بیارم که یهو سر از تو حیاط یه خونه در اوردم و با فرغون بیرون اومدم و به سمت خونه حرکت کردم.
رسیدم به یه جایی مثل یه خونه که جاده از توش رد میشد ، میخواستم رد بشم دیدم چند نفر دارند توش نماز میخونند و من هم از کنارشون گذشتم.
بیرون که رسیدم دیگه فرغون نداشتم که سر از خونه عموم در اوردم و ارد خونه شدم(از سمتی که واقعیتش در نداره) و با همه سلام و علیک کردم و از در ورودیش(این در هستش) خارج شدم که کفشم رو بپوشم که دیدم کفش و حتی دمپایی هم ندارم و باید پا برهنه برم ،
بیرون یکی از دوستام رو دیدم و یهو یادم اومد 5 تا دی وی دی من پیششه ، بهش گفتم دی وی دیهام رو بده که گفت تو فقط یه دی وی دی بهم دادی(حتی اون چیزهایی که غرض هم داده بودم از دست دادم)
تموم
بجاي اينكه با يك تير چندين هدف رو نشانه رويد...هدف بزرگتري رو انتخاب ، و با چندين تير اون رو بزنيد
رنگ همه باشیم و در عین حال بی رنگ، مثل نور.
01-22-2014، 09:54 PM
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان